Společnost REHOS byla založena v roce 1995 jako čistě český subjekt. Zabývá se prodejem, garančním a pozáručním servisem nových kolových malotraktorů a jejich taženého i neseného příslušenství. Je výhradním dovozcem celého výrobního programu malotraktorů slovinského výrobce této techniky, společnosti Agromehaniky Kranj.

Agromehanika Krajn kompletuje malotraktory pod značkou AGT s italskými motory Lombardini nebo s motory Perkins. Motory Lombardini se začaly vyrábět v roce 1922 v Itálii. (www.lombardinigroup.it). Historie motorů Perkins se začala psát roku 1932 v anglickém městě Peterborough. (www.perkins.com). Všechny typy strojů jsou řádně odzkoušeny v rámci legislativy Evropské Unie a jsou též schváleny Státní zkušebnou zemědělských strojů v Praze. Jsou otypovány i Českým ministerstvem dopravy a jsou schváleny pro provoz na pozemních komunikacích. Proto je ke každému malotraktoru i vleku dodáván Velký technický průkaz, umožňující majiteli jeho řádnou registraci na příslušném dopravním inspektorátu a tedy přidělení SPZ na malotraktor i na návěs.K těmto základním strojům společnost REHOS vyrábí a dodává široký sortiment přídavného neseného i taženého zařízení. Po agregaci s malotraktorem je pak určeno pro práci v zemědělství, lesnictví, komunálním sektoru i při údržbě a úpravě sportovních ploch a areálů zahrad a parků.Nejžádanějším produktem stávajícího programu, který našel uplatnění ke všem malotraktorům na českém i zahraničním trhu je třístranný sklápěcí návěs známy pod označením SP3.

Ve společnosti pracuje zkušený tým obchodních zástupců, techniků i mechaniků, kteří v minulosti tvořili základ střediska OTS ( Obchodně technických služeb ) ve Slavii Napajedla. Naším základním předpokladem úspěšnosti na trhu je velmi rychlá a pružná reakce na jakékoliv přání zákazníka a dlouhodobé praktické zkušenosti našich zaměstnanců s touto technikou.


Děkujeme za návštěvu našich internetových stránek a těšíme se na spolupráci s Vámi.